Startovní listina 20.8.2018

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30

Staněk Alexandr

 

Sojka Vladimír

 

Vlasák Vít

 

Sojková Jana

 

14:40

Šíma

 

Lakner Jan

 

Gryc

 

Hefr

 

14:50

Ksandr

 

Kadlec

 

Laštovka Petr

 

 

 

15:00

Janoš Martin

 

Melichar Jan

 

Oliva Zdeněk

 

 

 

15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

15:20

 

 

 

 

 

 

 

 

15:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startovní listina 13.8.2018

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30

Staněk Alexandr

 

Sojka Vladimír

 

Vlasák Vít

 

Šulc Josef

 

14:40

Melicharová A

 

Sojková Jana

 

Laštovková Milena

 

Kovaříkova Jar.

 

14:50

Dědeček Rychar

 

Laštovka Petr

 

Kadlec Jakub ?

 

Laknér Jan

 

15:00

Starka Jar.

 

Melichar Jan

 

Týc Jiří

 

Oliva Zdeněk

 

15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

15:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startovní listina 6.8.2018

 

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30

Staněk Alexandr

 

Lasák Vít

 

Sojka Vladimír

 

Vobořil Milan

 

14:40

Vanclík

 

Kočová Jana

 

Sojková Jana

 

Škarda Radek

 

14:50

Laštovka Petr

 

Pleskot Jiří

 

Laštovková Milena

 

 

 

15:00

Týc  Jiří

 

Oliva Zdeněk

 

Melichat Jan

 

Ipser Ivo

 

15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

15:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startovní Listina 23.7.2018

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30

Sojka Vladimír

 

Sojková Jana

 

Velíšek Josef

 

 

 

14:40

Týc Jiří

 

Oliva Zdeněk

 

Melichar

 

Ipser Ivo

 

14:50

Laštovka Petr

 

 

 

Laštovková Milena

 

 

 

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startovní listina 9.7.2018

 

 

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

 

15:30

Sojka Vladimír

 

Sojková Jana

 

Pleskot Jiří

 

 

 

15:40

Týc Jiří

 

Oliva Zdeněk

 

Host

 

Host

 

15:50

Melichar Jan

 

Melicharová Anna

 

Ipser Ivo

 

 

 

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:10

 

 

 

 

 

 

 

 

Startovní listina 2.7.2018

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

 

15:30

Laštovka Michal

 

Melicharová Anna

 

Mimo soutěž

 

 

 

15:40

Sojková Jana

 

Laštovka Petr

 

Laštovková Milena

 

 

 

15:50

Pleskot

 

Sojka Vladimír

 

 

 

 

 

16:00

Týc Jiří

 

Oliva Zdeněk

 

Melichar Jan

 

Ipser Ivo

 

16:10

 

 

 

 

 

 

 

 

13:50

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startovní listina 25.6.2018

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

 

15:30

Týc Jiří

 

Oliva Zdeněk

 

Melichar Jan

 

Ipser Ivo

 

15:40

Sojka Vladimír

 

Laštovka Petr

 

Laštovková Milena

 

Pleskot Jiří

 

15:50

Krupár Vladimír

 

Horníková Stanislava

 

 

 

 

 

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:10

 

 

 

 

 

 

 

 

13:50

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

15:30

Laštovka P.

 

Laštovková M.

 

Sojka Vladimír

 

Sojková Jana

15:40

Týc Jiří

 

Oliva Zdeněk

 

Melichar

 

Ipser Ivo

15:50

 

 

 

 

 

 

 

16:00

 

 

 

 

 

 

 

16:10

 

 

 

 

 

 

 

13:50

 

 

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startovní Listina 11.6.2018

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

13:00

Śíma

 

Borovský

 

Terš

 

 

13:10

Sojka

 

Sojková

 

Laštovka

 

 

13:20

Týc

 

Oliva

 

 

 

 

13:30

 

 

 

 

 

 

 

13:40

 

 

 

 

 

 

 

13:50

 

 

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Čas:

 

 

 

 

 

 

 

13:00

Sojka Vladimír

 

Oliva Zdeněk

 

Týc Jiří

 

 

13:10

Laštovka

 

Poslušní Jiří

 

Laštovková Milena

 

Havel Vladimír

13:20

 

 

 

 

 

 

 

13:30

 

 

 

 

 

 

 

13:40

 

 

 

 

 

 

 

13:50

 

 

 

 

 

 

 

14:00