Změna podmínek účasti.

PONDĚLNÍ SLAPSKÁ TOUR V pondělí 6.8.2018 startujeme ve 14.30 na 18 jamek. Turnaj je otevřen všem věkovým kategoriím. Přihlášky na www.cgf.cz Kdo se nestihne přihlásit do termínu, může se dohlásit před turnajem na recepci GC Svatý Jan Slapy.  Občerstvení zajištěno, tradiční řízky a domácí štrůdl na jamce č.13

Změna Startovního času.

Dnem 18.6.2018 se mění startovací čas na PSST9 na 15:30 do konce léta
Přihlášky na www.cgf.cz
 

 Informace o turnaji

K založení této Slapské Seniorské Tour nás iniciovali hráči dříve narození  s tím, že pro ně není žádná soutěž, protože již nemají takovou komdici jako mnohem mladší hráči, ale stále jsou soutěží schopní.
Jako první náš 0 turnaj je 7.5.1018 hra na golfové hřiště Panoráma Kácov, kde hlavně chceme utužit náší patru a rozstřílet toto krásné a náročné hřiště.
Naše turnaje jsou otevřené Všem druhům hráčů i těm začínajícím kterým rádi pomůžeme i s jejich hrou, také si můžete pozvat svého hosta  i mladšího, který musí pouze uhradit příslušné Fee. Pokud bude těchto hráčů mladších dostatek i pro ně vytvoříme kategorii a i oni budou odměněnni.
Pokud  je Váše kondice  takovoho rázu,  že můžete dále pokračovat na naší druhou devítku s pověstnou 18 jamkou tak po vyhlášení turnaje si jí múžete  dohrát. Do žebříčku Vám bude započtena první devítka.
Pro hráče se zdravotním problémem je po konzultaci s organizátorem možnost použít golfový vozík.
V naší Tour bude vyhlášeno několik vložených soutěží.
Dále Vás informuji ,že na jamce č.9 pokud hrajete na úpravu, můžete použít driver.( pro bezpečnost chatařů a jejich majetku ale nedoporučujeme tuto hůl použít, je to na Vašem zvážení a na vaší odpovědnosti.)
Podle počtu přihlášených budeme kategorie upravovat, tak aby jste byli ve hře o ceny všichni.
Naším plánem je uspořadat Mistrovství klubu seniorů na rány i mistrovství na jamky.
Také v letošním roce plánujeme i zahraniční turnaj.
Těšíme se na setkání s Vámi na naší Pondělní Slapské Seniorské 9 Tour