Pondělní Slapská Seniorská 9 Tour

26.04.2018 11:54

K založení Pondělní slapské seniorské 9 Tour (PSS9T) nás iniciovali hráči dříve narození s tím, že se pro ně nepořádá žádná soutěž. I když již nemají takovou výkonost, stále mají soutěžního ducha.

Jako náš nultý turnaj se dne 7. 5. 2018 uskutečnila cesta na golfové hřiště Panorama Kácov, kde jsme utužili naši partu a poznali krásné, ale velmi náročné hřiště.

1. turnaj PSS9T se uskuteční v pondělí 14. 5. 2018 od 13 hodin. Termíny dalších turnajů jsou vyvěšeny na www.proficaddy.com

Naše turnaje se hrají na slapském golfovém hřišti na 9 jamek a jsou otevřené hráčům všech kategorií, tj. i začínajícím. Samozřejmě si také můžete pozvat hosta mladšího, který musí uhradit příslušné denní fee a startovné. Pokud bude těchto mladších hráčů dostatek, vyhlásíme přímo pro ně kategorii a i oni budou oceněni.

Po ukončení prvních devíti jamek následuje vyhlášení výsledků v klubovně.

Po vyhlášení výsledků je možné pokračovat na druhou devítku. Do žebříčku Vám však bude započtena jen devítka první.

Pro hráče se zdravotním problémem je po konzultaci s organizátorem možnost použít buggy.

V naší Tour jsou vložené soutěže: Longest drive - jamka č. 6 a Nearest to pin - jamka č. 2, které budou bodovány 5 body do celoročního žebříčku. Vítěz jednotlivého turnaje získává 30 bodů, druhý v pořadí 20 bodů, třetí v pořadí 10 bodů. Další získávají body dle pořadí.

Počítáme s tím, že se naše Tour časem podívá i na jiná hřiště v okolí Prahy.

Přihlášky do PSS9T: věk 60 let, zaplacené denní fee + 150 Kč startovné (v hotovosti), členové GCSVJ a ČGK v denním limitu platí startovné a administrativní poplatek v celkové výši 250 Kč. Přihlášky web ČGF nebo recepce GCSVJ do neděle 18,00 hod. Svačina a pití do bagu při startu, další občerstvení sladké, slané, teplé i studené na Vás čeká na jamce č. 6 v altánu. 

Celou Tour hrajete na vlastní nebezpečí a nesete odpovědnost za vzniklé škody.

Hezkou hru a příjemné zážitky Vám přeje Asociace Profesionálních Caddies.

 

 

Zpět